Wij zijn bereikbaar van maandag t/m donderdag van 09.00 uur tot 17.00 uur
via 030 - 760 9 760 en contact@biond.nu

Medewerkers van BiOND:

Tessa Leonhard
Directeur
tessa.leonhard@biond.nu

Diederik Jimmink
P&Officemanager
Aanwezig op: maandag, woensdag, donderdag en vrijdag
diederik.jimmink@biond.nu

Elzeline Bergisch
Beleidsmedewerker Leerlingondersteuning
Aanwezig op: woensdag
elzeline.bergisch@biond.nu

Sandra Mors
Beleidsmedewerker LOB vo en mbo
Aanwezig op: woensdag
sandra.mors@biond.nu

Minette van den Bemd
Beleidsmedewerker LOB havo-vwo
Aanwezig op: woensdag
minette.vandenbemd@biond.nu

Jeanet Beerthuijzen
Administratief medewerker
Aanwezig op: dinsdag t/m donderdag
contact@biond.nu

Kristella Hak
Coördinator BiOND Academie
Aanwezig op: maandag, woensdag en donderdag
kristella.hak@biond.nu

Nadine Ancher
Content- en communicatiemanager
Aanwezig op: maandag, woensdag en donderdag
Nadine.ancher@biond.nu

Thecla Oliedam
Projectmedewerker
Aanwezig op: maandag t/m donderdag
thecla.oliedam@biond.nu

Petra van Gool
Communicatiemedewerker
Aanwezig op: maandag t/m donderdag
petra.vangool@biond.nu

Sven Vossenberg
Projectmedewerker communicatie
Aanwezig op: maandag & woensdag
sven.vossenberg@biond.nu

Kelly van Zetten
Junior Management Assistent (BBL)
aanwezig op: maandag, dinsdag en donderdag
Kelly.vanzetten@biond.nu


Tessa.png
Elzeline.png
Sandra.png
Minette.png
Kristella.png
Thecla.png
Petra.png
Sven.png
Jeanet.png
Profielfoto_website_kelly.png
Nadine.png
Diederik.png

Advertenties